BAŞKAN KUŞ’TAN ÖĞRENCİLERE EĞİTİM SETİ DESTEĞİ.


Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesine bağlı gençlik merkezlerinde üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere eğitim seti ve soru bankası seti hediye etti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesine bağlı gençlik merkezlerinde üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere eğitim seti ve soru bankası seti hediye etti. Gençliğe yatırımlarıyla kamuoyunun takdirini kazanan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, her fırsatta gençlerle bir arada olmaya ve gençliğe yatırım yapmaya devam ediyor. Başkan Kuş son olarak Şehit Abdulkadir Oğuz Gençlik Merkezinde TYT, AYT sınavlarına hazırlanan öğrencilerle bir araya gelip, eğitim seti hediye etti. Beraberinde Başkan Yardımcıları İlhami Günbeği, Mehmet Elgün ve Onikiler Mahalle Muhtarı Ali Doğan’la birlikte merkeze gelen Başkan Kuş, öğrencilerle bir araya gelip, önce taleplerini dinledi sonra da gençlere eğitim seti ve soru bankası seti hediye etti. Gençlerin gezi talebine de duyarsız kalmayan Başkan Kuş, gençler için gezi programı düzenlenmesi talimatını da verdi.

İlçe gençliğinin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Kuş,” Bugün de gençlerimizle öğrencilerimizle birlikteyiz. Onlar için ne yapsak azdır. Gençlik merkezlerimizde sınavlara hazırlanan öğrencilerimize eğitim seti ve soru bankası hediye ettik. Onlar bizim geleceğimiz. Yeni gençlik merkezleri ve kitap otakları yapım çalışmalarıyla ilçe gençliğinin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.” Dedi.


Eklenme Tarihi: 01.01.2022 10:50