BAŞKAN KUŞ, İLÇEYİ KARIŞ KARIŞ DOLAŞMAYA DEVAM EDİYOR.


Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte ilçeyi karış karış dolaşıp, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye, taleplerini yerinde dinlemeye devam ediyor.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte ilçeyi karış karış dolaşıp, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye, taleplerini yerinde dinlemeye devam ediyor. Rutin belediyecilik çalışmalarını yerinde incelemeye ve esnaf ve vatandaşların taleplerini sahada birinci ağızdan dinlemek için sahadan bir an olsun ayrılmayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş son olarak Topdağı, Harran Kapı ve Eyüpnebi bölgesindeki vatandaşlarla bir araya geldi. Beraberinde Meclis Üyesi Yakup Kılınç’la  Topdağı mahallesine geçen ve burada mahalle muhtarı Ömer Gürbüz’le birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Kuş, kendisine iletilen talepleri ilgililere aktarıp, çözümü için talimatlar verdi. daha sonra Harran Kapı bölgesinde faaliyete giren semt pazarını esnafını ziyaret edip, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Kuş, burada da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Son olarak beraberinde meclis üyesi İsmail Özbek’le birlikte Eyüpnebi mahallesine geçen Başkan Kuş, burada da mahalle muhtarı Mahmut Karakuşlu ile birlikte esnafı tek tek dolaşıp, taleplerini dinledi. Bölge sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Kuş, vatandaşların ilgisine teşekkür etti.

Eyyübiye’yi esnaf ve vatandaşlarla birlikte yönetmeye devam ettiklerini belirten Başkan Kuş,” Her zaman esnafımız ve vatandaşlarımızla iç içe olup, taleplerini sahada dinlemeye ve yerinde çözümler üretmeye devam edeceğiz.” Dedi.


Eklenme Tarihi: 15.07.2021 10:12